В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3274

Нарушено улично осветление

Начало
08.04.2024
ID:
3274

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас

Място/адрес: Ул.Градешница 61

Описание: Свети 5 минути , 20 минути не свети.А през улицата минават много бездомни кучета и може да изплашат минаващите хора за работа посреднощ.


Статус: В процес