В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3271

Паркиране и престой

Начало
07.04.2024
ID:
3271

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Ул Гоце Делчев 9-11

Описание: Здравейте! Подаваме този сигнал във връзка с паркиралите превозни средства на куриерска фирма Спиди, на съответната улица между номер 9 и 11. Превозните средства, на гореспоменатата фирма, ограничават достъпите до гаражите, паркират по тротоарите и карат несъобразно с ограниченията за скорост. Затрудняват движението на пешеходците. След подаден сигнал към МВР Асеновград, казаха да сигнализираме общината. Молим проблемът да бъде разрешен. Благодарим за вниманието!


Статус: В процес