В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №327

По 2 автомобила на паркомясто!!

Начало
27.07.2020
ID:
327

Друго

Място/адрес: Ул"6ти Януари" 7

Описание: Пред входа на блока ни редно ли е сам човек от 1 домакинство да има паркирани 2 автомобила... Това е Мария Георгиева. Разполага и с гараж. Какъв е реда да я накараме да махне излишни, за да може и други да паркира пред входа?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител