В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3269

СПЕШНО! ОПАСНА ПЪРЗАЛКА

Начало
05.04.2024
ID:
3269

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Ул. Гоце Делчев

Описание: СПЕШНО! Опасна детска пързалка, която се намира в детската площадка на ул. Гоце Делчев Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на съоръжението ( детската пързалка) . Копирано от група. "Родители внимавайте с тази пързалка на ул.Гоце Делчев .Ламарината е започнала да се отваря и има опасност от нарязване ." П.п Моля лицето което отговарят за детските площадки в град Асеновград, да обходи и да види в какво състояние са и да вземе необходимите мерки за обезопасяването им. Както и молим за строг контрол върху вандалите разрушаващи детските площадки и не само, не може ние които пазим да страдаме заради хора които не са наказани по някакъв законен начин, при положение че унищожават общинска собственост. И при положение, че нарушават куп закони. С уважение!


Статус: В процес