В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3268

Лампичка

Начало
05.04.2024
ID:
3268

Неработещо улично осветление

Подаден от: Никой

Място/адрес: Градски парк Асеновград

Описание: Дори не видяхме как свети тази леко счупена лампичка. Дали ще разберем е моят въпрос? Има още една или две в същото състояние отново в градския парк .


Статус: В процес