В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3267

Опасно дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3267

Друго

Подаден от: Гергана Драганова

Място/адрес: Захари Зохраф 10

Описание: Здравейте пиша за незнам кой път за опасно борче скоро някъв клон ще падне върхо някое дете а в районна има доста деца включително и мойто това борче е точно пред мойта къща моля незабавно да се вземат мерки прикачвам снимки но не се вижда много хубаво


Статус: В процес