В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3266

Опасна детска площадка

Начало
04.04.2024
ID:
3266

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: До читалище Родолюбие

Описание: Здравейте! Пускам сигнал за поредна опасна детска площадка, която се намира на центъра до читалище Родолюбие. Липсва дъска на пързалката ( ще приложа снимки) и е опасно за децата може да пропадне някое детско краче и да стане на инцидент. Също така има големи разстояния между стъпалата на пързалката на която има липсваща дъска. Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на съоръжението.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител