В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3260

Разбита настилка

Начало
02.04.2024
ID:
3260

Опасна улична дупка

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Център, бул. „България“ 5, 4230 Асеновград, България

Описание: Настилка на отсечката от Бул. България до ул. Гоце Делчев е в окаяно състояние с множество дупки, опити за запълването им от граждани с подръчни материали и силно изронен асфалт! Тази 200м. Отсечката не е ремонтирана повече от 20г.


Статус: В процес