В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3259

МОЛБА (сигнал)

Начало
02.04.2024
ID:
3259

Пропаднал път

Място/адрес: Асеновград ул "Рилска"92

Описание: Имам молба да се обърне внимание на стълбите от Рилска 23 нагоре до Рилска 92 са окаяно състояние стъпалата са към70-80 от които повечето са изпочупени с времето .Над 20 години не са ремонтирани от както аз живея в този квартал .А през тях многократно минават деца ,ученици ,работещи хора ,и пенсионери вече станаха опасни . Моля да се вземат мерки преди някой да е пострадал..


Статус: В процес