В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3258

Запитване за структура

Начало
02.04.2024
ID:
3258

Въпрос

Подаден от: Павлина Дафчева

Място/адрес: Ул. Захария

Описание: Кой клас е ул. Захария в кв. Долни Воден


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител