В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3257

Опасна детска площадка

Начало
01.04.2024
ID:
3257

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Лятно кино

Описание: Пускам сигнал за опасно детско съоръжение ( детска пързалка) което се намира в детската площадка до заведение " Лятно кино ". Стълбите на пързалката са изгнили и липсва една, не знам счупена ли е или е пропаднала при опит да се качи някое дете. Моля да бъдат взети необходимите мерки от отговарящи за подръжката на детската площадка. Ключалките и кошчета са за смяна. С уважение: Един буден гражданин


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител