В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3253

Разрушени опасни стълби.

Начало
30.03.2024
ID:
3253

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Елена Баракова

Място/адрес: Гр.Асеновград ул,, Матей Преображенски "

Описание: Вече години откакто разрушиха стълбите водещи към квартал Баделема от улица Матей Преображенски.Отпред струпаха няколко камъка за да се качват по тях и до там.По тия стълби по цял ден минават деца учещи в у-ще Отец Паисий,и всички живеещи на Баделема.Чашата преля,когато видях дете как падна.Какво чакате,да се случи нещо по-опасно и тогава да се задействате ли?Прилагам снимки на опасните стълби и улицата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител