В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №3250

Не работещо осветление по Иван Вазов

Начало
30.03.2024
ID:
3250

Неработещо улично осветление

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Иван Вазов

Описание: Здравейте, По цялата улица Иван Вазов има изгорели лампи и вечер е доста трудно да се минава, като се има в предвид и бездомните кучета. 4-5 лампи не светят в началото на Иван Вазов покрай завод Асенова Крепост и една с пресечката на Костадин Балтов.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител