В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №325

Дупка оставена след ремонт на ВИК

Начало
26.07.2020
ID:
325

Опасна улична дупка

Подаден от: Елена

Място/адрес: ж.к. Баделема 20Б, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Дупката с размери 1м на 1м е оставена на това място от преди няколко години. Изкопа е засипан с камъни и пръст, но с времето пропада, а за де заобиколи трябва колата да се качи на тротоара


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител