В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №324

Параклис Св.40-мъченици

Начало
26.07.2020
ID:
324

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Иванка Костова

Място/адрес: Асеновград ул. Рилска 12

Описание: Денонощно се събират хора на параклиса Св.40- Мъченика. По цяла нощ пият алкохол и не оставят никой наоколо на спокойствие. Децата ни вече са под стрес от случващото се. Параклиса през нощта става свърталище на алкохолици и бездомници. Многократно са подавани сигнали на 112 и към църквата откъдето отговориха, че мястото е на общината и тя трябва да вземе мерки за премахване на пейката и масата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.10.202012:52
    Уважаема г-жо Костова, в продължение на отговора по Вашия сигнал Ви уведомяваме, че от РУ - Асеновград е извършена проверка. В отговора си съобщават, че при подадените сигнали на ЕЕН 112 не е констатирано нарушение на нощната тишина или нарушение на дневната тишина в района на улица "Рилска" №12 и около параклис "Свети 40 мъченици". В просеца на работа автопатрулите от РУ - Асеновград извършват периодични обходи в гореспоменатия район.
  • 31.07.202015:47
    Уважаема г-жо Костова, инфомираме Ви, че за граждани, нарушаващи обществения ред и чистота, в общински терени следва да се сезира – РУ на МВР в Асеновград и дейност „Инспекторат, паркинги и гаражи“ при община Асеновград. Телефони за контакт: Дежурни при РУ на МРВ в Асеновград - 0331 60 100 и Оперативни дежурни при община Асеновград - 0331 6 22 33. Уведомяваме Ви също, че сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград.
  • 27.07.202008:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали