В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №323

Дупка по средата на кръстовище

Начало
26.07.2020
ID:
323

Опасна улична дупка

Подаден от: Елена

Място/адрес: ул. „Оборище“ 14, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Отново отворена дупка по средата на кръстовището. За да се избегне трябва да се мине в насрещното платно


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.08.202012:09
    Здравейте! Служители на община Асеновград са извършили проверка на посочения адрес на кръстовището между улиците "Христо Ботев" и "Оборище и на улица "Александър Батенберг". Не е констатирано нарушение на пътната настилка.
  • 27.07.202008:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали