В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3229

Исъхнало опасно борче

Начало
18.03.2024
ID:
3229

Паднало дърво

Подаден от: Гергана Драганова

Място/адрес: Захари Зограф 10

Описание: Здравейте няколко пъти подавам сигнал за исъхнали борче скоро клоните ще започнат да падат има доста деца в района


Статус: В процес

История на промените

  • 27.06.202409:39
    Уважаема г-жо Драганова, дървото, описано в сигналите Ви, не е напълно изсъхнало, поради което няма да бъде премахнато. Ще бъдат почистени само сухите клони и извършено подкастряне.
  • 18.03.202413:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали