В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3228

Събиране на едрогабаритни отпадъци

Начало
17.03.2024
ID:
3228

Отпадъци/почистване

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте! Ще има ли скоро акция от общината за събиране на едрогабаритни битови отпадъци и ако да, кога?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202408:28
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 28 и 29.03.2024г. ше има акция за събиране на едрогабаритни отпадъци на територията на гр. Асеновград, по следния график: 28.03.2024г. - кв. Изток, ул. „Христо Ботев“, ул. „Цар Иван Асен II“, ул. „Ал. Стамболийски“, ул. „Княз Борис I“, кв. „Баба Тонка“, кв. „Баделема“, ул. „Захари Стоянов“, ул. „Спортист“, ул. „Хан Аспарух“, ул. „Кап. Райчо“, ул. „Първомайска“, ул. „Асен Карастоянов“, ул. „Любен Каравелов“ 29.03.2024г. – бул. „България“, ул. „6-ти януари“, ул. „Съединение“, ул. „Марица“, ул. „Васил Левски“, кв. „Метоха“, кв. „Запад“, ул. „Иван Вазов“, ул. „Ген.Дандевил“, кв. „Св. Георги“, ул. „Иван Вазов“, ул. „Цар Освободител“, ул. „Клокотница“, кв. „Запад“, кв. Горни Воден, кв. Долни Воден.
  • 18.03.202413:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 18.03.202413:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 18.03.202408:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали