В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3227

Опасна дука застрашава преминаващи

Начало
16.03.2024
ID:
3227

Опасна улична дупка

Подаден от: Fox

Място/адрес: кв. Свети Георги, ул. „Георги Бенковски“ 6, 4230 Асеновград, България

Описание: От дълго време никой не взема мерки за дупките по натоварена улица.Премимаващите коли хвърлят камъни и застрашават пешеходци и други превезони средства в непосредствена близост,а шофьорите които се опитват да избегнат дупките за да не почупят автомобилите си преминават в другата лента и създават предпоставка за ПТП.Моля да се вземат необходимите мерки за решаване на проблема.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител