В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3221

Опасен контейнер

Начало
15.03.2024
ID:
3221

Отпадъци/почистване

Подаден от: Галина Анастасова Гюрева

Място/адрес: кв. Изток , бл. 7

Описание: Така поставен, без колело и на наклон, върху пътното платно, контейнерът е опасен за преминаващите коли и пешеходци. Моля, направете нужното фирмата изпълнител да обезопаси контейнера.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител