В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3218

Възпитание в хигиенни навици

Начало
14.03.2024
ID:
3218

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Училище " Петко Каравелов "

Описание: До входа на училището има постройка ,която някога е била хранителен павилион .В момента е безстопанствета и се използва за хвърляне на боклуци и като нужник .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.03.202412:10
    Здравейте! Има изготвен проект за изграждане на физкултурен салон в ОУ "Петко Каравелов" - Асеновград. Към момента няма финансиране за реализирането му. Събарянето на посочената от Вас сграда изисква средства, а изграждането на ограда, след това, е икономически неизгодно на този етап. Предприемат се мерки по почистване на постройката.
  • 14.03.202415:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали