В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3216

Труп на котка на пътя

Начало
12.03.2024
ID:
3216

Друго

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Изхода на града в посока Пловдив

Описание: На изхода в посока Пловдив след последната бензиностанция на самия път вдясно има труп на котка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.04.202415:29
    Уважаема г-жо Чукова, беше извършена проверка на място от служители на отдел Екология и околна среда (ЕОС) към община Асеновград. Поради неточно определеното местонахождение, труп на животно не беше открит.
  • 13.03.202400:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали