В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3215

Достъп до библиотеката за родител с детска количка

Начало
12.03.2024
ID:
3215

Предложение

Подаден от: Мария

Място/адрес: Илинден1

Описание: Няма достъп до градската библиотека, ако си родител с детска количка. Нямаш възможност да се качиш нито от общината, нито от улица Раковска. Моля, нека да се вземе под внимание и да се поставят релси за количка.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.03.202410:33
    Здравейте, осигурен е достъп за родители с детски колички до Градската библиотека по 3 начина: чрез подвижната рампа, разположена в началото на стълбите - от I площадно ниво; чрез рампи (релси), монтирани по стълбите от подстъпа до II площадно ниво; чрез асансьор, разположен в паркинга под сградата на общината. Повече подробности ще откриете - ТУК: https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/osiguryavat-oshte-edna-vazmozhnost-za-dostap-do-stsenata-na-ploshtada-v-asenovgrad .
  • 13.03.202400:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали