В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3213

Преобърнат контейнер за битови отпадъци

Начало
12.03.2024
ID:
3213

Отпадъци/почистване

Подаден от: Галина Гюрева

Място/адрес: Асеновград, кв. Изток, между блокове 7 и 9

Описание: Контейнерът е с липсващо колело, обърнат настрани и с разпилян боклук наоколо. От понеделник 12. 03. рано сутринта е в това състояние. Моля от общината да вземете мерки и да задължите фирмата изпълнител да постави изправен контейнер и да почисти района.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител