В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3212

Пълно безумие и безхаберие!!!

Начало
11.03.2024
ID:
3212

Друго

Подаден от: Петя Пламенова

Място/адрес: Център, ул. „6-ти януари“ 32Б, 4230 Асеновград, България

Описание: От един месец на това място се прави ремонт на апартамента посочен на една от снимките в червен цвят. Контейнерите им за отпадъците се поставят от камиона точно под прозорците като минават през парка и тревната площ пред блока. Цялата е изровена и в момента, както е видно от снимките прилича на окопи на бойно поле. Кал, мръсотия и прахоляк трябва да търпим, заради това че някой е решил да му е по- лесно и да разруши прекрасния ни парк. Моля да бъде глобен собственика на апартамента, както и фирмата предоставила контейнера, за разрушаване на общинска собственост и да им бъде забранено повече да минават прези да поставят контейнерите за отпадъци в тревните площи пред блока, а на циментовите площи, които се намират на 2 метра по-встрани!!! Тревата е изровена на дълбоко и


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.03.202408:50
    Уважаема Госпожо Пламенова, уведомяваме Ви, че община Асеновград е възложила на фирма „КМД” ЕООД, която е предоставила контейнер тип „лодка”, същият да бъде преместен /премахнат/ от посоченото от Вас място. Също така е направено предписание да се възстанови терена.
  • 12.03.202408:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали