В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №321

Жалба

Начало
25.07.2020
ID:
321

Друго

Подаден от: Росица Ангелова

Място/адрес: Ул.Христо Ботев (срещу Конската чешма)

Описание: За втори път подавам сигнал за счупена метална решетка на шосето.Шумът и тракането от преминаващите автомобили е денонощен и нетърпим.Не може да се спи.Кога този проблем ще се отстрани?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.09.202016:23
    Уважаема г-жа Ангелова, проблемът е отстранен.
  • 31.07.202015:42
    Уважаема г-жо Ангелова, уведомяваме Ви, че служители на Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. От направената проверка се константира, че решетките на линейния отводнител на улица „Христо Ботев“ - срещу така наречената "Конска чешма" - са счупени. Възложено е на фирма изпълнител да ремонтира линейната шахта.
  • 27.07.202008:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали