В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3207

Незаконно сметище

Начало
09.03.2024
ID:
3207

Отпадъци/почистване

Подаден от: Николета Кривчева

Място/адрес: Индустриална зона

Описание: Здравейте искам да подам сигнал за незаконно сметище което възпрепятства достъпа до моя парцел.Мястото се намира в индустриалната зона след жп прелеза в дясно преди техно монтаж.Моля за незабавно почистване на боклуците които от ден на ден стават все повече и повече а плащаме такса смет и данъци редовно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.03.202413:51
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши съвместна проверка на място от служители на Отдел „Екология и околна среда” при Община Асеновград и представители на фирма „КМД” ЕООД. Вашият сигнал е пренасочен към обслужваща фирма, с която община Асеновград има сключен договор за предприемане на действия от тяхна страна, за отстраняване на нерегламентираното замърсяване в индустриална зона след жп прелеза в дясно до фирма „Техномонтаж”.
  • 10.03.202414:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали