В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №320

Относно подаден сигннал N:89/12,03,2020 за поставяне на колчета против паркиране.

Начало
24.07.2020
ID:
320

Друго

Подаден от: Георги Лозев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов и негови пациенти продължават . С което те нарушават тротоарното покритие. Многократно съм уведомявал 112 и РПУ-Асеновград но без резултат. Явно институциите или не работят или нямат интерес за спазване на редът и правилникът в град . Моля за вземане на адекватни решения.Прилагам снимки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.12.202016:28
    Уважаеми г-н Лозев, през 2021 г. предстои сключване на договор с фирма изпълнител за поставяне на антипаркинг елементи. След като договорът стане факт, ще бъдат предприети действия за поставяне на тези елементи.
  • 13.10.202012:23
    Уважаеми г-н Лозев, ще бъде извършен оглед от представители на община Асеновград за възможността за поставяне на анти-паркинг елементи.
  • 24.07.202015:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали