В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3199

Повреда

Начало
02.03.2024
ID:
3199

Неработещо улично осветление

Подаден от: Mердие Дурмуш

Място/адрес: Кв. Долно Воден ул. Вихрен 31

Описание: Моля, да се вземат възможно най-бързо за взимане на мерки за остраняване на проблема, защото от лампата се чуват мигащи искри!!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител