В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3196

Незаконно сметище

Начало
02.03.2024
ID:
3196

Отпадъци/почистване

Подаден от: Лъчезар Каменов

Място/адрес: С.Конуш ул.Детелина

Описание: Хвърляне на всякакъв вид отпадъци


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.03.202411:33
    Уважаеми г-н Каменов, Във връзка с получен сигнал от Вас на 02.03.2024г., относно установяване на нерегламентирано замърсяване на територията на с.Конуш на ул. „Детелина” Ви уведомяваме, че е възложено на Георги Ваклушев – кмет на населеното място да предприеме мерки по почистането им в срок до 22.03.2024г.
  • 05.03.202408:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали