В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3194

Почистване на улиците

Начало
01.03.2024
ID:
3194

Предложение

Място/адрес: Център, ул. „Борис Сарафов“ 32, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Отправям предложение за почистване на колкото се може повече улици в града, понеже са много прашни и все още опесъчени след предприетите мерки против заледяване през изминалата зима. Проблемът е осезаем, особено за пешеходци и колоездачи, а дори е и видимо с просто око (ляво и дясно до тротоарите на почти всяка улица има ивица от натрупан прахоляк/пясък). Благодаря и честита Баба Марта!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител