В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3193

Към сигнал 3190.

Начало
28.02.2024
ID:
3193

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Изток, ж.к. Изток 10В, 4230 Асеновград, България

Описание: Доп.снимки към сигнал 3190 (за неработещи и липсващи улични лапми)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител