В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3191

Бездомни кучета

Начало
28.02.2024
ID:
3191

Безстопанствени кучета

Подаден от: Йорданка Влахова

Място/адрес: Асеновград, кв.Горни Воден, ул Гергана

Описание: От близо два месеца по улицата обикалят агресивни безстопанствени кучета, които нападат понякога хора и домашните ни любимци. Срещат се сутрин,по обед и вечер точно когато разхождаме домашните ни кученца и е много ниприятно защото сме в постоянен страх.Моля, погрижете се за тези кучета да бъдат хванати и хората да излизат без страх на улицата!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.03.202423:25
    Уважаема г-жо Влахова, мястото, посочено в сигнала, ще бъде проверено. При наличие на безстопанствено куче, то ще бъде уловено и след кастрация, обезпаразитяване, ваксинация, маркиране и чипиране, животното ще бъде върнато обратно от мястото, от където е взето, съгл. чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните (ЗЗЖ). В случай, че не бъде открито или уловено, при следващ улов мястото отново ще бъде проверено.
  • 28.02.202408:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали