В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3190

Неработещо улично осветление

Начало
27.02.2024
ID:
3190

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Изток, ж.к. Изток 10В, 4230 Асеновград, България

Описание: Обръщам се с молба за внимание и решаване на проблема с несветещите улични лампи в района на блок 10В (до ДГ МИР) в квартал Ж.К. Изток. Моля за вашето бързо съдействие чрез извършване на подходящи ремонти или подмяна на неизправните осветителни тела, с цел поддържане на обществената безопасност и комфорт в района. От около 5 дена не светят 3 лампи. Благодаря ви предварително за професионализма и грижите към нашето общество.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител