В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №319

Неработещо Улично осветление

Начало
24.07.2020
ID:
319

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо

Място/адрес: Улица Генерал Данаил Николаев 5 и 7

Описание: Здравейте за 4-ти път подавам сигнал за неработещо улично осветление на 2 стълба един до друг, които се намират на адрес Генерал Данаил Николаев 5 и 7, това са новите кооперации до стадиона. Казвате ми, че проблема е отстранен но явно бъркате улицата. И двете лампи не светят!!! Моля вземете съответните мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.09.202008:37
    Здравейте! Предстои бъдеща подмяна на старите осветителни тела с нови. Това ще доведе до по-добра осветеност на всички улици на територията на Асеновград.
  • 28.07.202011:39
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Открит е проблем в уличното осветление на улица „Генерал Данаил Николаев“. Прекъснат е захранващ кабел за улично осветление на няколко места. Предстои подмяна и отстраняване на аварията.
  • 24.07.202013:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали