В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3188

До Община Асеновград

Начало
27.02.2024
ID:
3188

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Улица Пирин

Описание: Здравейте живея на ул Пирин. Преди изборите жените от почистването на улиците минаваха няколко дена да чистят и толкова,след това паднаха всички листа от дърветата и никой повече не дойде да почисти,сега ходят само по бул.България. Някой от градинките след ремонта на улицата останаха без почва и пълни с листа и отпадъци.В начало на улицата от към бул.България има два контейнера за смет,а мястото-джобът позволява 3 бр.магазините там са 5-6 бр.още като отворят сутринта рано и ги запълват с кашони,та да попитам ние също плащаме данък смет ,къде да си изхвърляме домашните отпадъци,а за шахтите че са пълня..... Надявам се да има някакъв резултат. Хубав и успешен ден!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 05.03.202409:51
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград, всеки гражданин е длъжен да почиства прилежащите части към имота си. Работници на сметопочистващата фирма периодично извършват ръчно почистване на ул. „Пирин“. След ремонта на улицата беше извършено запълване със земни маси на зелените площи. Дъждоприемните шахти се почистват периодично по график, на всеки три месеца. Последното почистване на шахтите беше извършено през месец януари 2024 г.
  • 28.02.202408:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали