В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3187

Премахнато улично усветление

Начало
26.02.2024
ID:
3187

Неработещо улично осветление

Подаден от: Станислава

Място/адрес: Горни Воден ул Македония 13

Описание: Премахнато улично осветление. Моля да бъде поставена нова лампа.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител