В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3186

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2024
ID:
3186

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Гр.Асеновград, кв.Баделема бл.18

Описание: За сигнал номер 3157 получих отговор по ел.поща, че е приключен. Лампата все още не свети и нищо не е направено по смяната. Моля, да се предприеме действие по смяна на електрическата крушка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител