В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3184

Електрическа шахта без капак

Начало
24.02.2024
ID:
3184

Опасна улична дупка

Подаден от: Васил

Място/адрес: Пърчова градинка

Описание: До детската площадка в Пърчовата градинка има електрическа шахта със счупен капак. Достатъчно дълбока е някое дете да се нарани, ако стъпи в нея или по-лошо. Моля да обърнете внимание и да я поправите в най-скоро време!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител