В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №3183

непочистени дъждоприемни шахти

Начало
23.02.2024
ID:
3183

Отпадъци/почистване

Подаден от: Нешка

Място/адрес: гр. Асеновград, ул. Атанас Мишев

Описание: От публикуваните от вас графици за м.02.2024г. за почистване на дъждоприемни шахти разбрахме, че улица Атанас Мишев следва да се почисти до 09.02.2024г. До момента на подаване на сигнала такова почистване не е направено. И също така и в предните 1-2 години и месеци. От живущите тук.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 05.03.202409:47
    Здравейте, уведомяваме Ви, че дъждоприемните шахти на територията на Община Асеновград се почистват периодично по график. При установяване на амортизирани кофи или решетки, същите се заменят с нови. Шахтите на ул. „Атанас Мишев“ са почистени на 08 и 09.02.2024г.
  • 26.02.202400:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали