В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №318

Изоставени разпадащи се фургон и мотокар

Начало
24.07.2020
ID:
318

Друго

Подаден от: Иван

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 16, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Изоставени и опасни. Разпадат се. В, на и около тях често играят деца. Отделно пречат на видимоста на шофиращите, както и на паркирането. Много често има паркирана кола до тези боклуци която остава паркирана на самото кръстовище.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.09.202010:02
    Здравейте! Комисията, назначена със заповед на кмета за премахване на ИУМПС на територията на община Асеновград, е поставила предписание за доброволно премахване на МПС. След установяване на собственика същите ще бъдат премахнати.
  • 31.07.202015:33
    Здравейте! Поставени са предписания за доброволно премахване на фургона и мотокара.
  • 24.07.202013:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали