В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3172

Поставен пътен знак на Ул.Орфей 4 без никаква опасност, знака стои повече от 4 месеца и пречи на движението.

Начало
18.02.2024
ID:
3172

Пропаднал път

Подаден от: Милка Асенова

Място/адрес: Ул.Орфей 4

Описание: Поставен знак за ремонт, но няма такъв на Ул.Орфей 4,стои повече от 4 месеца и пречи на движението. Няма ли кой да го прибере. Оставен от ВИК.


Статус: В процес