В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3170

Не уредени кръстовища

Начало
16.02.2024
ID:
3170

Предложение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Атанас Маринов

Описание: Кръстовищата на Улиците Сава Катрафилов, Костадин Балтов, Атанас Маринов и Кочо Честименски с ул Иван Вазов и Дунав преди години бяха регулирани със знак СТОП. Знаците бяха отрязани и откраднати предполагам, и сега понеже не са регулирани предимствата особенно с ул. Иван Вазов като по натоварена, е предпоставка за инциденти. Моля да се помисли за поставяне на знаци Стоп на съответните кръстовища.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител