В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №317

Завладян неправомерно тротоар и част от улица

Начало
24.07.2020
ID:
317

Друго

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 2, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Поставена е постоянна преграда на тротоар общинска собсвеност, както и преграждане на част от уличното платно с кашпи и допълнителна настилка над асфалта, като по този начин е затворена и дъждоприемна шахта от уличното платно.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 11.08.202016:40
    Здравейте! Оградата/решетката и кашпите са премахнати.
  • 31.07.202015:35
    Здравейте! Служители на община Асеновград извършиха проверка на улица „Полковник Дрангов“ №2 на подадения от Вас сигнал и констатираха нарушения. Съставен е констативен протокол, в който са дадени предписания в 7-дневен срок от датата на проверката да бъде отстранена решетката, която възпрепятства движението на пешеходци по тротоара и кашпите да бъдат премахнати от уличното платно.
  • 24.07.202012:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали