В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3169

Не правилно спряни автомобили

Начало
16.02.2024
ID:
3169

Друго

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Атанас Маринов 3

Описание: От ъгъла на ул. Сава Катрафилов по посока кооперативния пазар от лявата страна на тротоара на ул. Иван Вазов всеки ден има има множество не правилно паркирани автомобили, които пречат да мине детска количка , някои са плътно паркирани до стената на завод Асенова Крепост. Има един пикап Хюндай Хаш 1 , който е изоставен точно до Любекса и от него не може да се минава. Моля да се вземат мерки, като се поставят бетонни колчета по тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.04.202402:06
    Уважаеми г-н Янков, собственикът на автомобил марка "Хюндай", модел Н1, създаващ пречка за преминаване на пешеходци, е установен и писмено предупреден, след което автомобилът е премахнат от посоченото от Вас място.
  • 05.04.202414:39
    Уважаеми г-н Янков, при извършена проверка от инспектори на Дейност "Инспектора, паркинги и гаражи" към община Асеновград, на посоченото от Вас място - на кръстовището до ул. "Сава Катрафилов", беше установено наличието на 4 бр. моторни превозни средства (МПС), на които бяха съставени глоби с фишове за неправилно паркиране, съгласно чл.39, ал.3, от Наредбата за организация и контрол при паркиране на МПС и безопасност на движение на превозни средства и граждани на територията на Асеновград. Относно молбата Ви за поставяне на бетонни колчета, същата ще бъде препратена до Комисията по безопасност на движението към община Асеновград, за разглеждане.
  • 28.02.202412:13
    Уважаеми г-н Янков, ще бъде извършен оглед на място и при констатиране на необходимост, ще бъдат поставени антипаркинг елементи.
  • 25.02.202423:56
    Уважаеми г-н Янков, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград.
  • 18.02.202420:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали