В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3166

Кои разреши на дюнера да си сложи маси?

Начало
15.02.2024
ID:
3166

Въпрос

Подаден от: димитър нанков

Място/адрес: кв. Свети Георги, ул. „Асенова крепост“ 1, 4230 Асеновград, България

Описание: Кой от общината разреши на дюнера да си направи подиум на половината тротоар, а на останалата част да си сложи маси и столове. Ние пешиходците се бутаме за да се разминем. Това е безумие. По надолу по улицата. Защо сложихте знак спирането забранено(пред детската градина бако динчо). Този знак за красота ли е.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.03.202416:57
    Уважаеми господин Нанков, във връзка с подаден от Вас сигнал за нерегламентирана търговска дейност на открито - маси на тротоара пред Дюнер находящ се в гр. Асеновград, ул. “Асенова крепост“ № 1 Ви уведомяваме, че служители на община Асеновград извършиха проверка на място при което се констатира наличието на разположени маси на тротоара. Дадено е предписание масите да бъдат премахнати или разположени по схема одобрена от Експертен съвет по устройство на територията /ЕСУТ/ в община Асеновград. В хода на проверката масите се премахнаха и тротоара е свободен за преминаване
  • 25.02.202423:53
    Здравейте, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград за предприемане на необходимите действия.
  • 16.02.202411:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали