В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3164

Относно паркиране на пътното платно

Начало
15.02.2024
ID:
3164

Друго

Подаден от: Сунай Шериф

Място/адрес: Ул.Христо Ботев 46

Описание: Подавам жалба относно паркиране на пътното платно на автомобили ,които с паркирането си съадават предпоставка за пътен инцидент. Собствениците на автомобилите са завзели пътното платно. Моля да вземете мерки да не се паркира,и да се предотврати тази порочна практика. Поставят се шишета с вода на пътното платно .Моля да вземете отношение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.03.202422:47
    Здравейте, ще бъдат предприети мерки съвместно между Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" към община Асеновград и РУ - Асеновград.
  • 25.02.202423:49
    Здравейте, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград за предприемане на действия.
  • 16.02.202411:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали