В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3163

опасна детска площадка

Начало
14.02.2024
ID:
3163

Опасна детска площадка

Подаден от: Надя Стефанова

Място/адрес: ул. Баба Тонка

Описание: Браво че обновихте детската площадка в кв. Баба Тонка. Всичко е много хубаво, но защо не поставихте вратички на площадката. Плоащдката е пълна с деца на всякаква възраст. Децата тичат навсякъде, постоянно излизат на пътя и могат да бъдат ударени от някой автомобил. Много моля спешно да поставите вратички на детската площадка.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител