В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3162

относно сигнал 2940

Начало
14.02.2024
ID:
3162

Друго

Подаден от: Маргарита Стефанова

Място/адрес: ул. Гоце Делчев 81

Описание: Искам да попитам до къде стигна процедурата по премахване на изоставената кола на ул. Гоце Делчев 81.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 12.03.202422:42
    Уважаема г-жо Стефанова, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград. Към момента не е открита информация за собственика на изоставения автомобил на ул. "Гоце Делчев" №81.
  • 16.02.202411:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали