В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3159

Улично осветление

Начало
13.02.2024
ID:
3159

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мария Чакърова

Място/адрес: Моста на пазара

Описание: Не работи уличното осветление на моста на пазара.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител